Day 2 Results

Day 2 Results

Game #9 - Friday June 8, 9:00am - #16 Northern (Sarnia)  vs. #9 Banting
Teams 1st half scoring 2nd half scoring Final score
 Northern  5  17  22
 Banting  14  0 14
Game #10 - Friday June 8, 9:00am - #12 Senator O'Connor  vs. #13 St. Peter 
Teams 1st half scoring 2nd half scoring Final score
 Senator O’Connor  20 34  54
St. Peter  7  0  7
Game #11 - Friday June 8, 9:00am - #14 Blakelock  vs. #11 St. Max Kolbe 
Teams 1st half scoring 2nd half scoring Final score
Blakelock 0 15 15
 St. Max 15 0 15(w)
Game #12 - Friday June 8, 9:00am - #10 Northern (Toronto)  vs. #15 Lucas
Teams 1st half scoring 2nd half scoring Final score
Northern   31 19   50
 Lucas  0  7  7
Game #13 - Friday June 8, 10:30am - #1 Medway  vs. #8 Saltfleet 
Teams 1st half scoring 2nd half scoring Final score
Medway  12  12  24
 Saltfleet  0  0 0
Game #14 - Friday June 8, 10:30am - #5 Thomas A. Stewart  vs. #4 Oakville Trafalgar
Teams 1st half scoring 2nd half scoring Final score
 Thomas A. Stewart 5    
 Oakville Trafalgar 0  
Game #15 - Friday June 8, 10:30am - #3 Dunbarton  vs. #6 St. John's 
Teams 1st half scoring 2nd half scoring Final score
 Dunbarton  0 7  7
 St. John’s 5  12  17
Game #16 - Friday June 8, 10:30am - #7 Regiopolis ND  vs. #2 Lorne Park 
Teams 1st half scoring 2nd half scoring Final score
Regiopolis  15  5 20 
Lorne Park  0  0  0
 
Game #17 - Friday June 8, 2:00pm - Northern (Sarnia)  vs. Senator O’Connor
Teams 1st half scoring 2nd half scoring Final score
Northern Sarnia       
 Senator O’Connor    
Game #18 - Friday June 8, 2:00pm - Northern Toronto vs. St. Max Kolbe
Teams 1st half scoring 2nd half scoring Final score
 Northern Toronto      
 St. Max      
Game #19 - Friday June 8, 3:30pm - Medway  vs. Oakville Trafalgar
Teams 1st half scoring 2nd half scoring Final score
 Medway  7 13   20
 Oakville Trafalgar  0  0  0
Game #20 - Friday June 8, 3:30pm - Regiopolis ND vs. St. John’s
Teams 1st half scoring 2nd half scoring Final score
 Regiopolis ND      8
 St. John’s      10