Pool Play Results

Pool Play Results

Photos - Day 1 - 21-03-2018 (556 photos)
Photos - Day 2 - 22-03-2018 (325 photos)
Photos - Day 3 - 23-03-2018 (272 photos)

 

Game #1 - 8:00am @ Sportsplex

 

1st

2nd

3rd

Final

ÉSC L'Escale

3

1

1

5

Lambton CCVI

0

0

0

0

 

Game #2 - 8:00am @ McIntyre

 

1st

2nd

3rd

Final

Moira SS

1

2

5

8

St.Joseph’s CHS

0

1

0

1

 

Game #3 -8:00am @ Barn

 

1st

2nd

3rd

Final

Anderson CVI

0

1

0

1

Fort Frances

2

4

0

6

 

Game #4 – 9 :30am @ Sportsplex

 

1st

2nd

3rd

Final

St.Joseph’s CSS

0

1

0

1

ÉSC Thériault

0

1

0

1

 

Game #5 – 9 :30am @ McIntyre

 

1st

2nd

3rd

Final 

Notre Dame SS

0

1

0

1

St- Anne’s CSS

0

2

1

3

 

Game #6 – 9 :30am @ Barn

 

1st

2nd

3rd

Final

Timmins High

2

1

1

4

St. Mark HS

0

0

1

1

 

Game #7 – 11:00am @ Sportsplex

 

1st

2nd

3rd

Final

Leaside HS

1

3

1

5

Dunnville SS

1

1

0

2

 

Game #8 – 11:00am @ McIntyre

 

1st

2nd

3rd

Final

St. David CSS

1

1

1

3

Lo-Ellen Park

1

0

2

3

 

 

Game #9 – 12:30pm @ Sportsplex

 

1st

2nd

3rd

Final

St. Joseph’s CHS

0

0

0

0

ÉSC L’Escale

2

2

1

5

00

Game #10 – 12:30pm @ McIntyre

 

1st

2nd

3rd

Final 

Lambton CCVI

1

1

1

3

Moira SS

2

2

2

6

 

Game #11 – 2:00pm @ Sportsplex

 

1st

2nd

3rd

Final

ÉSC Thériault

0

0

0

0

Fort Frances

1

0

1

2

 

Game #12 – 2:00pm @ McIntyre

 

1st

2nd

3rd

Final

St. Joseph’s CSS

2

3

1

6

Anderson CVI

1

0

0

1

 

Game #13 – 2:00pm @ Barn

 

1st

2nd

3rd

Final 

St. Mark HS

2

0

0

2

St. Anne’s CSS

2

2

1

5

 

Game #14 – 3:30pm @ Sportsplex

 

1st

2nd

3rd

Final

Notre Dame CSS

1

3

1

5

Timmins High

0

1

0

1

 

Game #15– 3:30pm @ McIntyre

 

1st

2nd

3rd

Final

Lo-Ellen Park

0

0

0

0

Leaside HS

2

1

1

4

 

Game #16– 3:30pm @ Barn

 

1st

2nd

3rd

Final

Dunnville SS

0

0

0

0

St. David CSS

1

1

0

2

 

 

Game #17 - 8:00am @ Sportsplex

 

1st

2nd

3rd

Final

Fort Frances

1

1

2

4

St.Joseph’s CSS

1

2

0

3

 

Game #18 - 8:00am @ McIntyre

 

1st

2nd

3rd

Final

ÉSC Thériault

1

1

0

2

Anderson CVI

0

2

1

3

 

Game #19 - 8:00am @ Barn

 

1st

2nd

3rd

Final

Moira SS

3

0

1

4

ÉSC L’Escale

1

2

4

7

 

Game #20 – 9 :30am @ Sportsplex

 

1st

2nd

3rd

Final

Lambton CCVI

1

1

4

4

St. Joseph’s CHS

0

0

0

0

 

Game #21 – 9 :30am @ McIntyre

 

1st

2nd

3rd

Final

St. David CSS

1

2

2

5

Leaside HS

0

0

0

0

 

Game #22 – 9 :30am @ Barn

 

1st

2nd

3rd

Final 

Dunnville SS

0

1

0

1

Lo-Ellen Park

3

2

1

6

 

Game #23 – 11:00am @ Sportsplex

 

1st

2nd

3rd

Final

Timmins High

0

0

0

0

St. Anne’s CSS

2

4

0

7

 

Game #24 – 11:00am @ McIntyre

 

1st

2nd

3rd

Final

Notre Dame CSS

0

2

0

2

St. Mark HS

0

1

1

2