#5 St. Michael’s CS | 9am @ Saltfleet | #2 Holy Names CHS |
6 | 1st | 11 |
27 | 2nd | 25 |
34 | 3rd | 35 |
43 | 4th/Final | 48 |
R. Walsh 11 pts | Top Scorers | A. Avdo 11 pts, A. Brown 11 pts |
#4 The Dr. GW Williams SS | 9am @ Glendale | #13 Glebe CI |
18 | 1st | 22 |
33 | 2nd | 31 |
46 | 3rd | 41 |
61 | 4th/Final | 66 |
R. Qureshi 17 pts | Top Scorers | L. Miller 23 pts |
#7 AB Lucas SS | 10:30am @ Saltfleet | #9 Frontenac SS |
22 | 1st | 12 |
38 | 2nd | 30 |
55 | 3rd | 43 |
76 | 4th/Final | 50 |
R. Pryce 23 pts | Top Scorers | J. Dobiech 30 pts |
#6 St. Marcellinus CSS | 10:30am @ Glendale | #11 St. Jean de Brébeuf CSS |
21 | 1st | 11 |
34 | 2nd | 32 |
51 | 3rd | 45 |
71 | 4th/Final | 54 |
Y. Tabrizi 22 pts | Top Scorers | K. Taylor 28 pts |
#3 Saltfleet DHS | 12pm @ Saltfleet | #14 Richview CI |
15 | 1st | 11 |
27 | 2nd | 18 |
49 | 3rd | 26 |
68 | 4th/Final | 40 |
A. Sidhu 16 pts | Top Scorers | M. Deryck 11 pts |
#8 Father Henry Carr CSS | 12pm @ Glendale | #10 Bradford DHS |
16 | 1st | 15 |
33 | 2nd | 37 |
45 | 3rd | 54 |
59 | 4th/Final | 62 |
A. Aquino 18 pts | Top Scorers | L. Vandersar 24 pts |
#12 Eden HS | 1:30pm @ Saltfleet | #15 Cameron Heights CI |
11 | 1st | 9 |
32 | 2nd | 17 |
40 | 3rd | 37 |
61 | 4th/Final | 52 |
K. Schatz 22 pts | Top Scorers | W. Obang 21 pts |
#1 Oakwood CI | 1:30pm @ Glendale | #16 LaSalle SS |
23 | 1st | 7 |
41 | 2nd | 12 |
59 | 3rd | 13 |
71 | 4th/Final | 27 |
V. Ndongo 20 pts | Top Scorers | S. Asare-Corbière 17 pts |
#4 The Dr. GW Williams SS | 4pm @ Saltfleet | #11 St. Jean de Brébeuf CSS |
19 | 1st | 18 |
37 | 2nd | 30 |
50 | 3rd | 54 |
75 | 4th/Final | 69 |
R. Qureshi 29 pts | Top Scorers | K. Fleming 25 pts |
#9 Frontenac SS | 4pm @ Glendale | #18 St. Peter CSS |
22 | 1st | 12 |
34 | 2nd | 24 |
51 | 3rd | 33 |
65 | 4th/Final | 40 |
J. Dobiech 15 pts | Top Scorers | S. Corcoran 15 pts |
#5 St. Michael’s CS | 5:30pm @ Saltfleet | #14 Richview CI |
8 | 1st | 18 |
23 | 2nd | 25 |
37 | 3rd | 32 |
53 | 4th/Final | 44 |
P. Wyse 11 pts | Top Scorers | J. Cowen 16 pts |
#8 Father Henry Carr CSS | 5:30pm @ Glendale | #17 Ajax High School |
16 | 1st | 9 |
39 | 2nd | 27 |
50 | 3rd | 43 |
57 | 4th/Final | 52 |
A. Feijokwu 14 pts | Top Scorers | J. Grey 15 pts |
#3 Saltfleet DHS | 7pm @ Saltfleet | #6 St. Marcellinus CSS |
16 | 1st | 11 |
33 | 2nd | 25 |
51 | 3rd | 44 |
59 | 4th | 59 |
70 | OT/Final | 64 |
T. Gooden 18 pts | Top Scorers | M. Francis 26 pts |
#2 Holy Names CHS | 7pm @ Glendale | #13 Glebe CI |
15 | 1st | 7 |
29 | 2nd | 25 |
34 | 3rd | 33 |
41 | 4th/Final | 39 |
A. Brown 13 pts | Top Scorers | E. Monnard 12 pts |
#1 Oakwood CI | 8:30pm @ Saltfleet | #10 Bradford DHS |
14 | 1st | 12 |
30 | 2nd | 22 |
44 | 3rd | 33 |
61 | 4th/Final | 54 |
T. Morant 22 pts | Top Scorers | I. McBride 17 pts |
#7 AB Lucas SS | 8:30pm @ Glendale | #12 Eden HS |
19 | 1st | 12 |
36 | 2nd | 29 |
42 | 3rd | 40 |
50 | 4th/Final | 54 |
R. Pryce 24 pts | Top Scorers | K. Schatz 23 pts |