SATURDAY MEDAL GAMES

MIXED DOUBLES

C DIVISION

GOLD – MEGAN BARKER/JEFFREY DOMMASCH SOSSA

SILVER – JACOB HOEKSTRA/CONNOR WIERSMA SOSSA

BRONZE – JANO BARBE/LYIENNE VALDEZ TDCAA

ANTIQUE BRONZE – KAYLEE CLARK/COLIN MAYHEW EOSSAA

B DIVISION

GOLD – JESSI ZHOU/ROBERT XING CWOSSA

SILVER – SILAS HODGE/KRISTY LAM CISAA

BRONZE – JACOB BEAUCHAMP/KYANNA KANNA NCSSAA

ANTIQUE BRONZE – SIMONE THÉRIAULT/BORIS LAZENDIC SWOSSAA

A DIVISION

GOLD – OLIVIA WANG/CHENEY WANG ROPSSAA

SILVER – AMANDA LEE/JIMMY LIU TDSSAA

BRONZE – SARAH CHANG/ETHAN CHEUNG TDSSAA

ANTIQUE BRONZE – JOSEPHINE FU/CHAD LIN TDSSAA

__________________________________________________

WOMENS SINGLES

C DIVISION

ANTIQUE BRONZE – ASHLYNN SPENCE SWOSSAA

BRONZE – SAM DARBY WOSSAA

SILVER – MIRA SAMRA ROPSSAA

GOLD – TAM MAI GHAC

B DIVISION

ANTIQUE BRONZE – AGNES CHAN TDSSAA

BRONZE – VALERIE KO TDCAA

SILVER – JOELLE GENIER NEOAA

GOLD – SAMANTHA LOZON SWOSSAA

A DIVISION

ANTIQUE BRONZE – SIDNEY WATSON COSSA

BRONZE – JENNY LIAO NCSSAA

SILVER – SIMONA SILERIS TDCAA

GOLD – GRACE WANG CWOSSA

________________________________________________

MENS SINGLES

C DIVISION

ANTIQUE BRONZE – AIDAN ROBSON COSSA

BRONZE – COLE LEJAMBE NOSSA

SILVER – ROLLIN HUANG TDSSAA

GOLD – PETER PHAM WOSSAA

B DIVISION

ANTIQUE BRONZE – TY NGUYEN WOSSAA

BRONZE – LEON TANG SWOSSAA

SILVER – SAHAL AHMED TDSSAA

GOLD – MICHAEL WANG CISSA

A DIVISION

ANTIQUE BRONZE – HENRY SUN YRAA

BRONZE – BON NGO GBSSA

SILVER – TONG LIU CWOSSA

GOLD – KARAN MUHKI ROPSSAA

____________________________________________

WOMENS DOUBLES

C DIVISION

ANTIQUE BRONZE – OLIVIA CORRAZA/NATALIE CORRAZA SWOSSAA

BRONZE – SYDNEY ING/ MADISON ING SWOSSAA

SILVER – VICTORIA CHARBONNEAU/GABBIE DUFRESNE-NAPPERT NOSSA

GOLD – ELISE STAMMLER/ANNIKA MASTRONARDI SWOSSAA

B DIVISION

ANTIQUE BRONZE – HAZEL HUANG/MINT YOTHA GHAC

BRONZE – MITRA THURAISINGAM/VENUGA KARIHARAN TDSSAA

SILVER – EMMA ZHANG/ALISA WANG CISSA

GOLD – KRISTEN LIU/CHERYL WANG YRAA

A DIVISION

ANTIQUE BRONZE – BROOKE YANG/HOLLY HUNT GHAC

BRONZE – SELENE LIU/MAX YIN GHAC

SILVER – KATE DONG/ZOE NG YRAA

GOLD – KATIE LEELA FONG/DANI ROTH NCSSAA

_________________________________________________________________

MENS DOUBLES 

C DIVISION

ANTIQUE BRONZE – DAVID HE/BRAYDEN CHEN CARUSON GHAC

BRONZE – MORGAN GILLAN/WINSTON YOUNG GBSSA

SILVER – SEBASTIEN MORENO/NICO MORENO SWOSSAA

GOLD – NAY SAY EH/HAZEEM NASIR SWOSSAA

B DIVISION

ANTIQUE BRONZE – MATTHEW MARSH/TY TURCOTTE NOSSA

BRONZE – TIMOTHY LIU/JAY REN CWOSSA

SILVER – SAM SUI/WINDSO SOO CISSA

GOLD – SUNGIN HONG/EUNJA LEE WOSSAA

A DIVISION

ANTIQUE BRONZE – DEREK WANG/KURT ZHOU EOSSAA

BRONZE – RYAN O’DONNELL/EIGEN CONEJOS NOSSA

SILVER – WAYNE WU/DANIEL PAN CWOSSA

GOLD – SEAN HUANG/BRIAN KIM YRAA

 

MIXED DOUBLES
DAY 1
DAY 2
WOMENS DOUBLES
DAY 1
DAY 2
MENS DOUBLES
DAY 1
DAY 2
MENS SINGLES
DAY 1
DAY 2
WOMENS SINGLES
DAY 1
DAY 2